Tuin aan het water


  • Project - Tuin Aan Het Water
  • Ontwerp
  • Oppervlakte 84m2
  • Omgeving - randstad

Deze tuin aan het water heeft twee lounge plekken en een kleine geraffineerde overkapping. De overkapping kan aan drie zijdes geopend worden. Tijdens de warme dagen is er hierdoor voldoende luchtstroom en is er mooi zicht op het water.

De stijlvolle trap met led verlichting zorgt voor de verbinding tussen de tuin en vlonder. Het sublieme water element waarin het looppad naar de overkapping is verwerkt vloeit als het ware door de tuin heen.

Ook in de deze tuin is gebruik gemaakt van hoogte en volume. Zo is er genoeg privacy en heeft het een fijne en rustgevende sfeer. De Bonsai met zijn sierlijke snoeivorm komt mooi tot zijn recht in deze tuin en is in een cortenstalen plantenbak geplaatst.

Kom in contact


Heb jij een nieuwe tuin? Of wil je voor een tuinrenovatie gaan?Neem vrijblijvend contact met ons op en wij helpen jou graag verder om jouw droomtuin te realiseren.